Karbul Su Arıtma Cihazı

Hakkımızda

Karbul Su Arıtma Cihazı Kurumsal
 

Karbul Su Arıtma Sistemleri: Türkiye'nin Lider Su Arıtma Firması

Karbul Su Arıtma Sistemleri, İzmir’de kurulan ve bugün Türkiye'nin en güvenilir su arıtma firmalarından biridir. Kurucusu KAZIM KARBUL, sektörde uzun yıllardır deneyimli güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine odaklı ve profesyonel bir ekibe sahiptir.

Firma, Evsel Su Arıtma Cihazı, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri, Su Arıtma Filtreleri, Su Yumuşatma Sistemleri, servis hizmetleri gibi pek çok hizmet sunmaktadır. Karbul Su Arıtma Sistemleri, kaliteli su arıtma çözümleri sunmak için güncel teknolojileri takip etmekte ve müşterilerine en iyi su arıtma sistemlerini sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca kolay kullanım, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu özellikleri ile sektöründeki rakipleri arasında farklılaşır.

Firmamız, yıllık periyodik filtre bakım ve onarım hizmetleri, zamanında teslimat, garanti ve satış sonrası destek gibi öncelikli hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sosyal medyada da tanınır ve Google'da yüksek müşteri yorumlarına sahiptir.

 

Karbul Su Arıtma Sistemleri, web sitesinden teklif alınabilir ayrıca özel projelere çözüm sunan bir firmadır ve sektör hakkında bilgi içeren bir su arıtma hakkında blog sitesi de bulunmaktadır. Kendine ait markalı ürünleri ile Türkiye'nin en iyi su arıtma cihazını satan firma, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışır.

Kaliteli ve uygun fiyata su arıtma sistemleri satın almak isteyenler için en doğru adrestir.

Misyon: Su arıtma sektöründe en iyi hizmeti ve teknolojiyi sunmak.

Vizyon: Türkiye'nin en güvenilir su arıtma firması olmak.