Karbul Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Filtreleri Pallas Logic Su Arıtma Filtreleri

Pallas Logic Filtreler

Pallas Logic Su Arıtma Filtreleri

Pallas Logic su arıtma filtreleri, modern tasarımı ve üstün teknolojisi ile evlerinizde sağlıklı su tüketmenizi sağlar. FDA onaylı filtreleri sayesinde suyunuzdaki zararlı maddeleri yok ederken, benzersiz özellikleriyle de su arıtma deneyiminizi geliştirir. Karbul su arıtma güvencesiyle sahip olabileceğiniz Pallas Logic su arıtma filtreleri, sağlıklı ve lezzetli su tüketmek isteyenler için ideal bir seçimdir.

  • Kategori: Su Arıtma Filtreleri
  • Garanti Süresi: admin@karbulsuaritma.com
NSF Ulusal Sağlık Kuruluşu Sertifikalı
FDA Amerikan Gıda Kuruluşu Sertifikalı
RoHS Green Product Ürün Onaylı
 Water Quality Su Kalite Sertifikalı
 
Pallas PP : Sediment filtre, sudaki 5 mikron ve daha büyük çamur, tortu, taş, kum ve diğer kaba pisliklerin tutulabilmesi için polipropilenden üretilmiştir. Bu filtre beyaz materyalden üretilerek kirlendikçe renginin çamur rengine dönmesi planlanmıştır. Önerilen kullanım ömrü 6 aydır.
Pallas GAC : Granül Aktif Karbon filtre, sudaki pis koku, klor ve diğer organik/kimyasal maddeleri tutar. Gıda sınıfı karbondan üretilmesi insan sağlığı için önemli olup hiçbir kimyasal ihtiva etmez. Önerilen kullanım ömrü 6 aydır.
Pallas CTO : Blok Karbon filtre, sudaki zararlı maddeleri tutmasının yanı sıra diğer ön filtrelerden geçmesi mümkün olan cisimleri tam olarak tutarak membran filtreyi korur. Önerilen kullanım ömrü 6 aydır.
Pallas MEMBRAN : Membran filtre reverse osmosis sistemlerde asıl arıtım görevini üstlenen ana filtredir. Sudaki gözle görülemeyen bakteri, virüs ve diğer mikroorganizmaları milimetrenin binde biri ölçüsüsünde tutarak filtreler. Bu filtreyle ilgili en belirgin özellik ise kalitesi arttıkça cihazın üretim esnasındaki atık su miktarının azalmasıdır. Tavsiye edilen kullanım ömrü bir ila iki yıl arasıdır.
Pallas T33 : Post Karbon tatlandırıcı filtre Membran filtrede arıtılan suyun depolanması sonucunda oluşan ham suyun tadının içime uygun hale gelmesi için kokonata, tankta depolanan suyun kokudan arınması için karbona, içerisinde depoda bekleyen suda herhangi bir bakteri oluşumunun önüne geçmek içinse nano-gümüş iyonlarına sahiptir. Önerilen kullanım ömrü evlerde 1 yıldır.
Nsf, CE, Waterquality SGS, FDA Belgelidir.