Karbul Su Arıtma Cihazı

Sertifikalar

Karbul Su Arıtma Cihazı Sertifika
Kurumsal

Sertifika ve Belgelerimiz

Teknolojinin yardımıyla geliştirilen yeni nesil filtre sistemleriyle donatılan Karbul Su Arıtma Cihazları, kendini ispatlamış akademik kurumlardan sertifikalarını seçiyor.

NSF Ulusal Sağlık Kuruluşu Sertifikalı
NSF sertifikası, gıda ve insan sağlığı ile ilgili ürünlerde halk sağlığı ve güvenlik standartlarının karşılandığını test ve tespit eden NSF INTERNATIONAL isimli kuruluş tarafından verilmektedir. Dünya çapında 150’den fazla ülkede verdiği sertifikalar devlet ve kamu kurumlarında geçerlidir. NSF Su Bölümü tarafından gerçekleştirilen testler, su arıtma cihazları, su arıtma filtreleri, su yumuşatma cihazları, havuz sistemleri ve suyla teması olan diğer ürünleri kapsamaktadır. Bu testleri başarıyla tamamlayan ürünler, güvenli kullanıma ve üstün kaliteye sahiptir.

FDA Amerikan Gıda Kuruluşu Sertifikalı
FDA Türkçe açılımı ‘Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi’ olup, Amerikan Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir denetleme kurumudur. Dünya çapında bilinirliğe sahip olmakla beraber, ürünler üzerinde gerçekleştirdiği testlerin zorluğuyla da ismini çok yerde duyurmuştur. Genellikle onay verdiği ürünler diğer dünya devletlerinde de ek bir teste tabii tutulmadan onay verilmektedir.

Water Quality Su Kalite Sertifikalı
Bu sertifika, suyun kimyasal, fiziksel biyolojik ve radyolojik özelliklerinin test edilmesinin ardından ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından verilmektedir. Sıklıkla arıtılmış suların uygunluğunu değerlendiren koşulların referans alınmasıyla gerçeklikleştirilen testler sonucunda suyun güvenli, doğru pH seviyesinde ve mineral yoksunluğu olmaması sonucunda suya bu sertifika verilmektedir.

RoHS Green Product Ürün Onaylı
Bu sertifika ürünlerde zararlı maddelerin bulunmamasını şart koşan, Avrupa konseyi tarafında 2003 yılında ortaya konulmuş bir direktife tabiidir. Bu maddeler insan sağlığına direk olarak etkili, teması kansere kadar giden kötü sonuçlara yol açabilecek başlıca; kurşun, cıva, kadmiyum, krom 6 ve diğer belirli elementlerdir.

SGS Dünya Çapında Sertifikalı