Karbul Su Arıtma Cihazı

Fabrika Su Arıtma Sistemleri Nedir

Fabrika Su Arıtma Sistemleri Nedir

Fabrika Su Arıtma Sistemleri ev tipi su arıtma cihazlarından farklı olarak çok daha gelişmiş ve yüksek kapasitede su arıtma hizmeti sunabilen, genellikle büyük ölçekli işletmeler ve su ihtiyacının fazla olduğu iş yerlerinde kullanılan ileri teknoloji ürünlerdir. Piyasada Endüstriyel ve Sanayi Tipi olarak da adlandırılan bu ürünler içme suyu ile birlikte farklı alanlarda kullanılan özel suların üretilmesini de sağlamaktadır.

Günlük su tüketiminin fazla olduğu alanlarda 7/24 çalıştırılarak su arıtımı yapabilen bu cihazlar sayesinde hem çalışanların ve müşterilerin sağlıklı su tüketmesini sağlayabilir hem de su ile çalışan cihazların koruma altına alınmasını sağlayarak verimliliğinizi ve müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. İhtiyacınıza göre tercih edeceğiniz bu sistemlerin Endüstriyel Su Yumuşatma sistemleri, Endüstriyel Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri, Ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Endüstriyel Su Yumuşatma Sistemleri suyun sertliğinin sorun olduğu alanlarda iyon değiştirme yöntemi ile suyu magnezyum ve klor iyonlarından ayrıştırır. Büyük sanayi işletmelerinde en çok tercih edilen su yumuşatma yöntemlerinden biri olan bu sistemler sayesinde sudaki kireçlenmenin önüne geçilerek cihazların güvenle çalışması sağlanabilir. Endüstriyel Ters Ozmoz Su arıtma Sistemlerinde ise toz, kum gibi maddeler ve zararlı moleküllerden ayrıştırılan deniz suyu, ağır metal ve tuz içeren sular “Ters Karbon Filtreleme” aşamasına geçer. Bu aşamada suya yüksek basınç uygulanarak suyun yüksek membranlı filtreden geçmesi sağlanır. Böylece sudaki bazı inorganik moleküller, mikropartiküller ve ağır metaller ayrıştırılarak bu suların kullanılabilir hale gelmesi sağlanır. Ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri ise suya herhangi bir kimyasal madde ilave edilmeden ultraviyole ışınlar ile sudaki bakterileri ve zararlı maddeleri yok ederek suyun dezenfekte edilmesini sağlar. Anında ve etkili bir arınma sağlayan Ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri ayrıca ekonomik, pratik ve uygulaması kolay sistemlerdir.

Özetle Fabrika Su Arıtma Sistemleri su tüketiminin fazla olduğu alanlarda kullanılan ihtiyacınıza göre çeşitli işlev ve donanıma sahip olan ileri teknoloji ürünlerdir. İşletmenizin ihtiyacı olan su analizlerini yaptırarak sizler de ihtiyacınıza en uygun Fabrika Su Arıtma Sistemlerini kullanabilirsiniz. Karbul Su Arıtma Sistemleri işletmenizin bütçesi ve geleceği için yüksek kaliteli ürünleri ve sağlığınızı önemseyen üstün hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda. Karbul Su Arıtma Sistemleri ile sizler de çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sağlığını koruyarak ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilir ve rakiplerinizden hep bir adım önde olabilirsiniz.