Karbul Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazları Stratech Su Arıtma Cihazı

Stratech Su Arıtma Cihazı

Stratech Su Arıtma Cihazı

Eviniz için sağlıklı, doğru, ergonomik, ekonomik seçim Karbul Su Arıtma Cihazı ve Sistemleri. Sizler de evleriniz için sahip olacağınız ergonomik ve ekonomik bir Karbul Stratech Su Arıtma Cihazıyla sağlıklı su tüketerek kendinizi ve ailenizi musluk suyunun zararlı etkilerinden koruyun. Sizler de evleriniz için sahip olacağınız ergonomik ve ekonomik bir Karbul Stratech Su Arıtma Cihazıyla sağlıklı su tüketerek kendinizi ve ailenizi musluk suyunun zararlı etkilerinden koruyun.

  • Kategori: Su Arıtma Cihazları
  • Garanti Süresi: 2 Yıl
NSF Ulusal Sağlık Kuruluşu Sertifikalı
FDA Amerikan Gıda Kuruluşu Sertifikalı
RoHS Green Product Ürün Onaylı
 Water Quality Su Kalite Sertifikalı
 
Stratech su arıtma cihazı sizler için son derece uygun bir üründür. 4 farklı filtresi ve 5 litrelik çelik tankı sayesinde kullanıcılarını oldukça mutlu eden stratech su arıtma cihazı kullanarak siz de mutlu kullanıcılar arasındaki yerinizi ayırtmak isterseniz tercih etmeniz gereken ürünü buldunuz demektir. Stratech su arıtma müşteri memnuniyeti ve ekonomikliği ile göz dolduran ürünlerdir. Sağlık bakanlıkları onaylı parlak musluğu ve daha birçok özelliği ile sizler de memnun kalacaksınız mutlaka. Akım kısıtlayıcı sayesinde fazla akıma maruz kalmadan bozulmaların önüne geçer. Bütçenizi ve sağlığınızı aynı zamanlı düşünüyorsanız tercih etmeniz gereken ürünlerden biri olan stratech su arıtma ile suyunuzu arıtarak hayata farklı pencereden bakmaya başlamak için geç kalmayın.

Musluk suları ilk bakışta temiz gibi görünse de sanayileşme, nüfus artışı gibi etkenler ile çevre kirliliğinin yaygınlaşması sebebiyle içerisinde gözle görülmeyen pek çok zararlı madde barındırmaktadır. Sağlığınızı bu suların zararlı etkilerinden korumak için ise arıtılmış su tüketmeniz gerekmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte yaşamınızın her alanında arıtılmış su tüketmenizi sağlayarak toplum sağlığını korumak amacıyla gerek evleriniz gerekse orta ya da büyük ölçekli işletmeler için farklı özellik ve kapasitede su arıtma cihazı geliştirilmiştir.

Su arıtma cihazları suda bulunan zararlı mikroorganizmaları filtreleyerek musluk suyunuzu güvenle tüketmenizi sağlar.  İnsan sağlığına olan bu faydası sebebiyle günümüzde su arıtma cihazlarının kullanımının giderek yaygınlaşması su arıtma cihazı üretimi yapan firmaların da artmasına yol açmıştır. Ancak bu firmaların birçoğu tarafından insan sağlığı önemsenmeden ucuz ve kalitesiz ürünler piyasaya sürülmektedir. Karbul Su Arıtma Cihazlarını tercih ederek bu ürünlerin zararlı etkilerinden sağlığınızı ve bütçenizi koruyabilirsiniz. Özellikle evleriniz için sağlıklı, ergonomik ve ekonomik bir su arıtma cihazı arıyorsanız Karbul Stratech Su Arıtma Cihazlarını tercih edebilirsiniz.

Stratech su arıtma cihazlarında bulunan PP Sediment Filtre musluk suyunun karşılaştığı ilk filtre olup suyun içindeki katı maddelerin su arıtma cihazındaki diğer filtrelere ulaşmasına engel olur. Su arıtma cihazlarında ikinci veya üçüncü filtre olarak kullanılan GAC Karbon Filtre ise suyun kötü kokulu ve sert yapılı olmasına sebep olan klor maddesini kendi bünyesinde yok ederek dışarı atar. CTO Karbon Filtre ise sudaki kirecin uzaklaştırılmasını sağlar. Son olarak 10” Post Karbon Filtre ise suyu tatlandırma işlevi görür. Ayrıca 5 litrelik çelik tankı ile sağlıklı suya her an taze olarak ulaşmanızı sağlar. Karbul Stratech su arıtma cihazları sahip olduğu bu gelişmiş filtreleme sistemi ve geniş kapasitesinin yanı sıra 2 yıl firma garantisi altında olması ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı uluslararası sertifikalara sahip olması sebebiyle pek çok kullanıcı tarafından güvenle tercih edilmektedir.

12 inch İnline Filtre Sistemi
PP Sediment Filtre
GAC Karbon Filtre
CTO Karbon Filtre
75 GPD Membran Teknolojisi
10" Post Karbon Filtre
Çelik Tank (5 Litre )
Günlük 250 Lt Su Üretimi
Parlak Musluk
Akım Kısıtlayıcı Flow 300 CC
Dört Yönlü Shut-off Valf
Sistem Montaj Ekipmanları
2 Yıl Garanti
Nsf, CE, Waterquality SGS, FDA Belgelidir.

Stratech Su Arıtma

Sağlıklı bir yaşam için her gün yeterli miktarda sağlıklı su tüketmek oldukça önemlidir. Ancak günümüzde birçok alanda yaşanan kirlenmelerden doğal su kaynaklarımız da nasibini almış ve evlerimizdeki sular ne yazık ki tüketilemez hale gelmiştir.

Su kaynaklarında yaşanan bu kirlenmeler sebebiyle insanların birçoğu temiz ve sağlıklı suya ihtiyaç duyulan her an en ekonomik ve en pratik şekilde ulaşabilmek için su arıtma cihazlarını tercih etmektedir. Toplumun su arıtma cihazlarına olan talebinin artması ise piyasada pek çok su arıtma cihazı markasının ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Ancak bu markaların birçoğu tarafından üretilen kalitesiz su arıtma cihazları ile elde edilen sular siz sağlığınızı koruduğunuzu zannederken aslında sağlığınızı tehdit etmeye devam etmektedir. Tükettiğiniz bu sağlıksız sular bireysel olarak yaşam kalitenizi düşürmekte ve vücudunuzda çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Toplumsal anlamda ise çeşitli salgın hastalıkların yaşanmasına yol açmaktadır. Bu sebeple tercih edeceğiniz su arıtma cihazı markasının güvenilir ve işi bilen firmalar tarafından üretilmiş olması oldukça önemlidir.

Karbul Su Arıtma Cihazları toplumun sağlıklı su ihtiyacına yönelik olarak farklı marka ve modelde pek çok su arıtma cihazı üretmektedir. Bu ürünler içerisinde özellikle Stratech Su Arıtma cihazları PP Sediment filtre, GAC Karbon filtre, CTO Karbon filtre ve 10” Post Karbon filtre olmak üzere her biri farklı işlevde olan dört farklı filtresi ve 5 litrelik çelik tankı ile suyunuzu en sağlıklı şekilde tüketmenize destek olmak için geliştirilmiştir. Ayrıca tercih edeceğiniz Karbul markasına ait bir Stratech Su Arıtma Cihazı 2 yıl firma garantisi altında olup NSF, CE, Waterquality SGS ve FDA belgelerine de sahiptir.

Karbul Su Arıtma Cihazları bu donanımsal yapısı, sahip olduğu ulusal geçerliliği olan sertifikaları ve ürünlerinizi kullanmaya başladığınız andan itibaren yaşadığınız her sorunda yanınızda olan teknik destek ekibi ile rakiplerini geride bırakmaktadır. Piyasadaki çoğu kalitesiz ve güvensiz olan markalar arasında kafa karışıklığı yaşamadan kaliteli bir su arıtma cihazına güvenle sahip olmak istiyorsanız Karbul Stratech Su Arıtma Cihazlarını tercih edebilirsiniz.