Karbul Su Arıtma Cihazı

Endüstriyel Sanayi Tipi Su Yumuşatma Sistemleri

Endüstriyel Sanayi Tipi Su Yumuşatma Sistemleri

Endüstriyel üretim alanlarında kireçli suların kullanılması işletmede birçok sorun yaşanmasına sebep olmaktadır. Su Yumuşatma Sistemleri sert ve kireçli suların sebep olduğu bu sorunların önüne geçmek için geliştirilen teknolojik ürünlerdir.

Üretimde kullanılan suyun içerisinde yüksek oranda kalsiyum ve magnezyum iyonlarının bulunması sertliğe ve kireçlenmeye sebep olmaktadır. Bu kireçli sular ise hem üretim aşamasında kullanılan cihazlara zarar vermekte hem de üretim sonucunda elde edilen çıktıların kalitesini düşürmektedir. Ayrıca yumuşak su ihtiyacının önemli olduğu sektörlerde, sert sudan kaynaklanan kireç tabakası ısı ve enerji kaybına da sebep olmaktadır. Sert ve kireçli sulardan kaynaklanan bu problemler ise uzun vadede işletmenizin ekonomisini olumsuz yönde etkileyecektir.

Su yumuşatma sistemleri iyon değiştirme yöntemi ile suda sertliğe neden olan Kalsiyum ve Magnezyum iyonlarının sudan uzaklaştırılmasını sağlar. Katyonik reçinede bulunan Sodyum iyonları ile kalsiyum ve magnezyum iyonları yer değiştirerek uzaklaştırma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sonrasında su kirecin zararlı etkilerinden arındırılarak yumuşatılmış olarak tüketime hazır hale gelir. Su Yumuşatma Sistemleri ile hem üretim aşamalarında verimliliğinizi arttırabilir hem de makinalarınızı kirecin zararlı etkilerinden koruyarak çalışma ömürlerinin uzamasını sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla işletmenizin de ekonomisini koruyarak karlılığınızı arttırabilirsiniz

İşletmenize sağladığı tüm bu faydaları göz önünde bulundurarak bir su yumuşatma sistemine sahip olmak başlangıçta bir miktar maliyet oluştursa da uzun vadede size yüksek verimlilik ve karlılık getirecektir. Bu sebeple işletmenizin ihtiyacına en uygun su yumuşatma sistemine sahip olmak için Karbul Su Arıtma Cihazları tarafından üretilen Endüstriyel Sanayi Tipi Su Yumuşatma Sistemlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ve piyasadaki en ekonomik fiyatlara sahip olabileceğiniz Karbul markasına ait Endüstriyel Sanayi Tipi Su Yumuşatma sistemleri satın aldığınız andan kullandığınız süre boyunca markamızın garantisi altındadır. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için teknik destek ekibimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için İzmir Bornova Şubemizi ziyaret edebilir ya da internet sitemizden ihtiyaç duyduğunuz ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.