Karbul Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazlarında NSF Sertifikası

Su Arıtma Cihazlarında NSF Sertifikası

Su arıtma cihazları artan çevre kirliliğinden etkilenen doğal su kaynaklarımızın kullanılamaz hale gelmesi sonucunda toplumun temiz ve sağlıklı su ihtiyacına yönelik olarak geliştirilmiş olan teknolojik ürünlerdir. Bu cihazlar ile musluk suyunuzu içerdiği zararlı unsurlardan arındırarak hem damacana ve pet şişelerde satışa sunulan suların zararlı etkilerinden korunabilir hem de suya servet ödemeden evinizin konforunda taze ve sağlıklı suya ulaşabilirsiniz.

En temiz ve sağlıklı suyu su arıtma cihazları ile elde etmemiz mümkündür ancak her su arıtma cihazının da doğru arıtma işlemi gerçekleştirdiğini söylememiz mümkün değildir. Bu sebeple su arıtma cihazlarının sağlıklı arıtma işlemi yapabilmesi için ürünlerde kullanılan ham maddelerin ve donanımsal parçaların belli standartlara sahip olması gerekmektedir. NSF INTERNATIONAL isimli kuruluş sağlıklı su tüketiminin insan sağlığı için yaşamsal bir öneme sahip olması sebebiyle geliştirilen su arıtma cihazlarını yapılan çeşitli testler aracılığıyla insan sağlığına uygunluğu açısından denetleyerek sağlıklı su tüketimine global düzeyde katkı sağlamaktadır. Su arıtma cihazları bu kuruluş tarafından yapılan denetimler sonucu NSF Sertifikası ile tescillenmektedir. Dolayısıyla su arıtma cihazı markalarının NSF Sertifikasına sahip olması ürünlerinin güvenilirliğini arttırmaktadır. Bu sebeple bir su arıtma cihazı alırken piyasada sadece kar elde etme amacıyla insan sağlığını umursamadan üretim yapan kalitesiz ve ucuz markalar ile sağlığınızı ve bütçenizi tehlikeye atmadan güvenli bir tercih yaptığınızdan emin olmak için su arıtma cihazının ham madde ve donanımsal parçalarının kaliteli olmasının yanı sıra bu sertifikaya da sahip olmasını göz önünde bulundurmalısınız.

NSF Onaylı Su Arıtma Cihazı

Karbul Su Arıtma Cihazları tarafından geliştirilen su arıtma cihazlarının sahip olduğu NSF Sertifikası ürünlerinin uluslararası toplum sağlığı standartlarına uygun olarak üretildiğini göstermektedir. Sağlığınızı en az sizin kadar önemseyen Karbul Su Arıtma Cihazları kalite ve güvenden asla taviz vermeyen hizmet anlayışı ve yılları aşan tecrübe ve birikimiyle sağlıklı su tüketiminize destek olmaktadır. Sizler de internet sitemiz veya İzmir/Bornova şubemiz aracılığıyla bizimle irtibata geçerek sahip olacağınız bir Karbul Su Arıtma Cihazı ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi musluk suyu, damacana ve pet şişelerde satışa sunulan suların zararlı etkilerinden koruyun.