Karbul Su Arıtma Cihazı

Puretech Su Arıtma Cihazı

Puretech Su Arıtma Cihazı

Doğal su kaynaklarının sanayileşme, nüfus artışı vb. unsurların etkisiyle zarar görmesi sonucunda özellikle büyük şehirlerde temiz ve sağlıklı su tüketmek neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Su kaynaklarında yaşanan kirlenmeler sebebiyle musluk sularının tüketilemez hale gelmesi insanların birçoğunu sağlıklı su tüketebilmek için damacana veya pet şişelerdeki sulara yöneltmiştir. Ancak uzmanlar sağlıklı olduğu düşünülerek tüketilen bu suların insan sağlığını tehdit ettiği yönünde çeşitli uyarılarda bulunmaktadır. Ayrıca bu sular uzun vadede hem bütçenize hem de doğaya ciddi zararlar da vermektedir. Zaman içerisinde damacana ve pet şişelerin bu zararlarına dikkat çekilerek en sağlıklı suyun arıtılmış su olduğu konusunda toplumda önemli bir farkındalık oluşturulmuştur.

Karbul Puretech Yakut su arıtma cihazları sağlığını önemseyen ve kendi suyunu kendisi arıtarak gönül rahatlığıyla tüketmek isteyen kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sahip olduğu 12 inch İnline Filtre Sistemi, HSF PP Sediment Filtre, HSF GAC Karbon Filtre, HSF CTO Karbon Filtre, LG Membran Teknolojisi ve İnline 10" Post Karbon Filtre sistemi ile sizlere en iyi arıtma hizmeti sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca tüm bu yüksek teknoloji filtre sistemlerine ilave olarak mineral açısından çok daha zengin bir su elde etmenizi sağlamak amacıyla İnline 10" Mineral Filtresine de sahiptir.  Sağlığınız için son derece hijyenik koşullarda üretilen Karbul Puretech Yakut su arıtma cihazı bu gelişmiş filtrasyon sistemi ve 12 litrelik paslanmaz çelik tankı sayesinde sizlere her an sağlıklı su tüketme imkânı sağlamaktadır.

İnternet sitemiz veya İzmir Bornova şubemiz aracılığıyla bizimle irtibata geçerek oldukça ekonomik fiyata sahip olacağınız bir Karbul Puretech Yakut su arıtma cihazının kurulumu teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz Karbul Puretech Yakut su arıtma cihazı 2 yıl Karbul markasının garantisi altındadır. Cihazın kurulumundan sonra kullanım süresi boyunca yaşadığınız her sorunda teknik servisimiz sizlere destek olmak için çalışmaktadır. Tüm filtrasyon sistemi ve donanımsal parçaları Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı sertifikalara sahip olan bu su arıtma cihazını güvenle tercih ederek sizler de tüm zararlı unsurlardan arındırılmış ve zengin mineral değerlerine sahip olan en sağlıklı suyu tüketmenin ayrıcalığını yaşayın.

PureTech Yakut Kırmızı Su Arıtma Cihazı

PureTech Yakut Mavi Su Arıtma Cihazı