Karbul Su Arıtma Cihazı

Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri

Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri

Su kirliliğinin zamanla artması ve tükettiğimiz suların sağlığımızı ciddi oranda tehdit etmesi sebebiyle tüketilen suların arıtılması hayati önem taşıyan bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyacımıza yönelik olarak sağlıklı suya en kolay ve ekonomik şekilde ulaşmanızı sağlayan birçok su arıtma yöntemi geliştirilmiştir.

Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri de mor ötesi ışınlar yardımıyla, ısı ve kimyasal kullanılmadan suyun içerisinde bulunan bakteri, mikroorganizma, virüs vb. birçok zararlı maddeye etki ederek suyun doğal yapısının bozulmadan dezenfekte edilmesini sağlar. Ultraviyole Dezenfeksiyon Cihazları genel olarak paslanmaz çelik gövde, UV Lamba, UV Lamba kılıfı ve kontrol panosundan oluşur. Evlerinizdeki ya da endüstriyel alanlardaki mevcut su tesisatları içerisinde uygun bir yere monte edilen bu cihazlar ile su paslanmaz çelik gövdenin içerisinden geçerek UV ışınlarına maruz bırakılır. Bu işlem sonucunda su içerdiği yararlı minerallerin yapısı bozulmadan çeşitli zararlı unsurlardan arındırılmış olarak tüketiminize hazır hale gelir. Yapılan işlem esnasında ısı ve kimyasal kullanılmadığı için suyun doğal tadı bozulmaz ve sizlere sağlıklı ve içimi yumuşak su tüketme imkânı sağlar.

Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri ekonomik ve uygulamasının basit olması sebebiyle hem evsel hem de endüstriyel çeşitli alanlarda oldukça kullanışlı ürünlerdir. Etkili ve anında arıtma sağlayan bu dezenfeksiyon sistemleri ile kimyasal kullanımı ve kimyasal kalıntısı olmadan suyun ortalama debisi sağlandığında sudaki bakteri ve virüslerden %99 oranında kurtulabilirsiniz. Gerçekleştirilen dezenfekte işlemi sonucunda elde ettiğiniz arıtılmış su sayesinde kendinizi ve sevdiklerinizi musluk sularının zararlı etkilerinden koruyarak ortalama yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Yüksek standartlı su arıtma cihazlarının üreticisi olan Karbul Su Arıtma Cihazları kullanıcılarının konforunu ve yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda ürünlerimizin kullanım süresi boyunca müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Karbul Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri en sağlıklı suyu en ekonomik olarak gönül rahatlığıyla tüketebilmeniz için, rahat ve uzun süreli kullanım sağlaması amacıyla en iyi malzemelerden üretilerek alanında fark yaratıyor. Sahip olacağınız Karbul Ultraviyole Dezenfeksiyon sistemleri ile sizler de konforlu ve sağlıklı bir yaşamın ayrıcalığını yaşayın.